यी हुन् मिस नेपाल अमेरिकाका अन्तिम २१ प्रतिस्पर्धी

0

नेपाल ११ इन्टरटेनमेन्टको व्यवस्थापनमा आगामी अगस्ट १९ मा अमेरिकाको टेक्सास राज्यको डालस शहरमा हुने छैठौं सस्करणको मिस नेपाल युएसको लागि अन्तिम २१ जना सहभागीहरु छानिएका छन् । प्रतियोगिता संयोजक अदिती खरेलले वक्तब्य जारी गर्दै २१ प्रतिस्पर्धीको नाम सार्वजनिक गरेकी हुन् ।

मिस नेपाल युएस छैठौं सस्करणको अन्तिम २१ जना सहभागीहरुमा अदिती श्रेष्ठ, आइशा ओझा, एन्जिला पौडेल, बर्षा बराल , बिएन्का अधिकारी, बिना श्रेष्ठ, दिलाशा नेउपाने , जया त्रीपाठी, कृती ढुङेल ,लाक्पा शेर्पा, नेलिया गुरुङ् , पोसा थापा ,प्रवेशिका खत्री, प्रियंका तिमल्सिना, सपना गौतम, सपना महर्जन, श्रेया नेपाली, सुजना रुपाखेती, सुकृती ढुङेल, सुशाना पोखरेल र स्वीकृति भट्टराई रहेका छन् ।

अमेरिकाको विभिन्न राज्यहरुबाट आएको ५७ आबेदन हरु मध्ये छानिएका अन्तिम २१ सहभागी हरुले आफ्नो व्यक्तित्व विकास गर्दै कार्यक्रममा आफ्नो प्रतिभा प्रदर्शन गर्ने आयोजकको भनाई छ ।

Share.

About Author

Leave A Reply